SEO NEDİR ?

SEO NEDİR ?

SEO NEDİR ?

İngilizce  "Search Engine Optimization" kelimelerin baş harflerinden oluşan SEO, arama motoru iyileştirmesinin kısaltması olarak kullanılmaktadır. 
 
Arama motorlarından en yüksek sayıda ve nitelikli ziyaretçiyi çekmek için yapılan işlemler bütünü diyebiliriz. Arama Motorları, web sayfalarınızda belirli şeyler görmek ya da başka yerlerde web sayfalarınız hakkında bilgi görmek ister.
Ardından Arama Motorları , birisi bir anahtar kelime öbeği aradığında hangi web sayfalarını sunmaları gerektiğini ve hangi sırayla sunmaları gerektiğini belirlemek için bulabilecekleri tüm web sayfaları hakkında büyük miktardaki verileri analiz etmek için formülleri kullanır.
 
Arama motoru optimizasyonu (SEO), web sitenizi Google, Yahoo veya Bing gibi arama motorlarında daha yüksek sıralamaya yönlendiren bir yöntemdir. Sitenizi sıralayan arama motorları olmasına rağmen, iyi SEO'nun sitenizi ziyaret edenlere değer veren inisiyatiflerin bir sonucu olduğuna inanıyoruz. webtorn.com'da çevrimiçi pazarlama bildiğimiz ve sevdiğimiz  bir şey. Müşterilerimizin başarıları başarılarımız olarak biliriz. Müşterilerimizin Google'ın ilk sayfasına ulaştırmak bizim işimizdir. Gelecekteki arama motoru güncellemelerini destekleyecek dijital pazarlama taktikleri kullanmaktan gurur duyuyoruz.
 
Etkili olan ve zaman içinde değer kaybetmeyeceğiniz stratejiler yaratmak için yerinde optimizasyonu off-site taktikleri ile eşleştiririz. Web sitemizin denetimleri, kapsamlı anahtar kelime araştırması, özenle hazırlanmış içerik stratejilerini dikkate alıp müşterilermize özel hizmet paketi oluştururuz. Her gün, milyonlarca ürün veya hizmet bulmak için arama motorlarını kullanacaklar. Bu kişilerin% 90'ı arama sonuçlarının ilk sayfasındaki bağlantılara tıklayacaktır.
 
Siteniz ilk sayfada mı? Rakipleriniz var mı? İşte bu yüzden buradayız: sizi sitenize yeni gelen bir ziyaretçiyi nasıl tutmanız gerektiğini  anlatıyoruz. Arama motoru optimizasyonu hizmetlerimiz yıllarca araştırma ve tecrübeye dayanmaktadır ve arama motorlarında her değişikliğin içerisinde olmak  için tekniklerimizi ve araçlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz.