Magento 2 Nedir?

Magento 2 Nedir?

Magento 2 Nedir?

Özetle Magento

Magento, çevrimiçi mağazalar için kullanılan önde gelen e-ticaret platformudur . Kutudan çıkmış güçlü işlevselliği ve etrafında yeni özellikler eklemeye devam eden geniş bir topluluk ile yüksek performanslı, ölçeklenebilir bir çözümdür.

2015 yılında Magento 2, 2015 yılında piyasaya sürüldü ve platformun gelecekteki özellikler ve büyümenin temeli olarak en son geliştirme uygulamalarıyla güncellenmesini sağlayan bir yeniden keşif.

Özellikleri

Büyük markaların Magento'ya güvenmesinin birçok nedeni vardır. İşte işletmelerin Magento ile öne geçtiği özelliklerden sadece birkaçı.
 
Mağaza Yönetimi
 
 
  • Katalog Yönetimi
Ürün yönetimindeki esneklik, hemen hemen her kataloğun kutudan çıkar çıkmaz yapılandırılmasını sağlar.
  • Promosyonlar
Müşterilere site çevresinde veya sepette belirli indirimler sağlamak için Magento'nun gelişmiş promosyon kuralı oluşturucusunu kullanın.
 
Çok web sitesi, çok mağaza, çok para birimi
 
Magento, katalogun bir alt kümesini ve tasarımın bir varyasyonunu kullanarak ek web siteleri kurmak için kolay bir yetenek sağlar ve birden fazla web sitesinin işletme maliyetlerini azaltmaya yardımcı olur.
  • Görsel Mağazacılık
Doğru ürünlerin sergilendiğinden emin olmak için ürün kategorileri için önemlidir. Sürükle ve bırak arayüzü ile bu kolaydır.
 
Sahne Alanı ve Önizleme Güncellemeleri *
 
Artık pazarlama lansmanları sırasında gece yarısına kadar kalmak yok. Değişiklikler artık programlanabilir ve önizlenebilir.
  • Tam Sayfa Önbellek
Site performansını iyileştirmek için Varnish tarafından desteklenen yerleşik tam sayfa önbellek ile yeni boyutlara ölçeklendirin.
 
Modern Teknolojilere Dayalı
 
Magento 2, PHP 7 gibi en son teknolojilerle uyumludur, bu da daha az sunucu kaynağıyla daha hızlı yükleme süreleri ve dolayısıyla daha düşük barındırma maliyetleri anlamına gelir.
  • Sorunsuz Ödeme
Kasa tasarımı Magento 2'de incelendi ve şimdi çok daha şık bir deneyim sunuyor.
  • Sadık Müşterilerle İletişime Geçin *
Ödül puanları, mağaza kredisi, hediye kartları ve özel satışlarla, müşterileri ödüllendirmenin ve onlarla etkileşim kurmanın yollarının sayısı hiç bu kadar iyi olmamıştı.
  • Kişiselleştirilmiş deneyim *
Müşteri segmentasyonunu müşteri davranışına göre eşleştirmek ve bu segmentleri temel alan ürün gruplarını tanıtmak, daha hedefli ve daha etkili promosyonlar sunabilirsiniz.
  • Süper Hızlı Arama *
 
Magento'nun en son sürümü, müşterilerin doğru ürünü hızlı bir şekilde bulmalarına yardımcı olacak Elasticsearch adlı gelişmiş bir arama teknolojisi sunar.
  • Pazaryeri
Mağazanıza yeni özellikler eklemek için topluluktan çok sayıda uzantı var. Bu, daha önce erişilemeyen e-ticaret işlevlerine ulaşılmasını sağlayabilir.
  • Uzayabilirlik
Magento'nun gerçek gücü, yeni özelliklerle genişletilebilme yeteneğinden geliyor. Ajansınız, arka ofis süreçlerinize entegre olmak ve platforma yeni yetenekler eklemek için platformu özelleştirebilir ve geliştirebilir!