MAGENTO 2 İSTANBUL

MAGENTO 2 İSTANBUL

MAGENTO 2 İSTANBUL

Webtorn, dijitale dair her işi yapmayan, sadece web ve mobil tasarım, magento 2 ve seo konularında uzmanlaşmış bir şirketimiz  sizlere inanılmaz e-ticaret platformu Magento 2  deneyimleri yaşatıyoruz.
 
Yüksek bilgili Magento 2 Danışmanlarımızın hepsi İstanbul Ofisinde birlikte çalışmaktadır. Peki, size başarılı bir Magento 2 çevrimiçi mağazası sunmak için nasıl çalışıyoruz ?
 
Her şeyden önce, her zaman üzerinde düşünmekte olduğumuz ve uzman olduğumuz magento 2 'yİ sizlere tanıtıyoruz , daha sonra ise; 
 
Doğru Site Trafiği  - Bırakın size müşterileriniz ulaşsın , SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) dostu olmakta ve sosyal medya uzmanı ekibimiz, bülten ve reklamcılık kararlarını optimize
 etmek için sizinle birlikte çalışmaktadır.
 
Trafik Dönüşümü - Sistemimizi başarılı bir şekilde kurduktan sonra , artık müşterilerin istediklerini bulmak için kolay ve etkili bir şekilde satın alabilmelerini sağlamamız  gerekiyor. Burda magento 2 'nİn size sunduğu eşşiz özellikler devreye giriyor.
 
Çapraz Satış - İngilizcesi cross selling olan çapraz satış, müşterilerin satın aldıkları ürünün yanında o ürün ile ilgili farklı bir ürünü daha satmak anlamına gelir. Bunlar çoğu zaman tamamlayıcı ürünlerdir. Müşterilerizi ürün satın almaya teşvik eden magento 2 bu alanda da yardımınıza koşuyor.
 
Müşteri tutma ve tekrar ziyaretler - Müşterileri sadakat puanları, 'bir arkadaşa yönlendirin' ve özel teklif özellikleri gibi tutmak için tasarlanmış etkinlikler sunuyoruz.