MAGENTO 2 ADOBE

MAGENTO 2 ADOBE

MAGENTO 2 ADOBE

Magento'nun satın alınmasının tamamlandığını ve Magento Commerce'nin artık bir Adobe şirketi olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz.
 
Şimdi - her zamankinden daha fazla - stratejik olarak, müşterilerimizin her birinin deneyimsel işlere dönüşmesine yardımcı olacak bağlamsal ticaret deneyimleri sunacak şekilde konumlandık.
 
Magento, ticaret teknolojisini herkese açık, her yerde erişilebilir hale getirerek ve inanılmaz bir küresel topluluğun yaratıcılığıyla endüstriyi dönüştürdü. Ticaret için ilk büyük açık kaynaklı platform olan Magento, satıcılara yaratıcı, yenilikçi olma ve pazara son derece farklı şekillerde gitme konusunda benzersiz bir esneklik ve seçenek verdi.
 
Adobe ile bir sonraki bölümümüzden daha fazla heyecanlanamayız. Vizyonunuzu yansıtan ve müşterilerinizi memnun eden deneyimler yaratma konusunda her birinizi güçlendirmek için tutkumuzu paylaşan bir şirkete katılmaktan mutluluk duyuyoruz. Önde gelen ticaret ve dijital deneyim yeteneklerimizin birleşimi bizi benzersiz bir konuma getiriyor. Yaratıcı ortamınız ister piksel ister kod olsun, insanları işlerini ödün vermeden dönüştürmeye teşvik edeceğiz.
 
Satın almayı yalnızca birkaç hafta önce duyurduğundan beri, müşterilerimizden, ortaklarımızdan ve topluluk üyelerimizden gelen tepkiler çok olumlu oldu. Adobe Developer Ecosystem ekibinin Magento e-Ticaret topluluğuyla zaten meşgul olduğunu ve MeetMagento etkinliklerine katıldığını görmek harikaydı ve MeetMagento ve MagentoLive Europe dahil olmak üzere yaklaşan etkinliklerde bir araya gelmeyi dört gözle bekliyoruz.
 
Magento'daki ekibimiz, dünyanın en beğenilen şirketlerinden biri olan Adobe'ye katılmaktan heyecan duyuyor. Hepimiz bir şirket ve bir küresel topluluk olarak neler başarabileceğimizi dört gözle bekliyoruz.
 
Bugün şirketimiz için önemli bir gün olmasına rağmen, her zamanki gibi büyük ölçüde iş olmasını bekleyebilirsiniz. Bizimle bu yolculuğa çıktığını biliyoruz ve desteğinizin devamını takdir ediyoruz.
 
Birlikte dünyayı değiştireceğiz!