MAGENTO 2 ANKARA

MAGENTO 2 ANKARA

MAGENTO 2 ANKARA

Magento Ankara 

Magento Ankara Ekibi Webtorn Magento Ankara ekibi olarak, güçlü ve esnek Magento E- Ticaret platformu aracılığıyla şirketlerin ilgi çekici ve sorunsuz e-ticaret deneyimleri sunmasına, daha fazla satmasına ve verimliliğini artırmasına yardımcı olmak için Magento alt yapısını kullanmaktadır.

Magento Çözüm Ortağı Magento E- Ticaret, yıllık BT platformunda 124 milyar doların üzerinde gayri safi ticari hacimle işlem yapılan, B2C ve B2B alanında ki tüccarlara ve markalara bulut ticaretinin yenilik getirmesinin lider sağlayıcısıdır. Magento E- Ticaret, dijital ticaret platformunun yanı sıra, tüccarlara dijital ve fiziksel alışveriş deneyimlerini başarıyla entegre etme olanağı veren bulut tabanlı çok kanallı çözümlerin güçlü bir portföyüne sahiptir 

Magento Ticaret Siparişi Yönetimi

Magento, müşterilerinizin deneyimini tüm satış ve yerine getirme kanallarında koordine eder. Her noktadan, kurallara ve işlemlere dayalı olarak düzenlenen ve optimize edilen bilgileri toplar. Magento size dağıtılmış sipariş yönetimi, çapraz satış, sepet yönetimi, ürün yönetimi ve  ödemeleri içeren zengin özellik seti sunar.

Magento Sipariş Yönetimi, müşterilerinizin deneyimini tüm satış ve yerine getirme kanallarında koordine eder. Her dokunmatik noktanızdan, kurallara ve işlemlere dayalı olarak düzenlenen ve optimize eden bilgileri toplar. Magento size dağıtılmış sipariş yönetimi, çok kanallı yerine getirme, envanter yönetimi, Ödemeler ve Risk ve raporlama ve analitik içeren zengin özellik seti sunar.