SEO HİZMETLERİ

SEO HİZMETLERİ

SEO HİZMETLERİ

Hedef Odaklı SEO Planlaması

Webtorn Yazılım, müşterilerimize SEO başarısı sağlamak için uzmanlık ve özelleştirme kombinasyonunu kullanan bir şirketidir. Şirketinize özel, uzun süren ve alakalı sıralama yapmanızı sağlayan arama motoru optimizasyonu kampanyaları oluşturur ve uygularız. Sonuç olarak  Potansiyel müşterilerin, şirketinizi aramada bulmaları. Daha yüksek sıralamalar, daha fazla trafik sağlamaktadır.
 

SEO Hizmetleri, işletmenizin  üç ana alanda odaklanarak büyümesine yardımcı olabilir :

 

Daha Yüksek Arama Motoru Sıralaması

Firmamız etik ve sonuca dayalı bir arama motoru optimizasyonu hizmeti tasarlamıştır. Doğru kitleler tarafından fark edilmek için doğru anahtar kelimeleri bulmak için arama motorlarında ilerlemenize yardımcı olmak için en yeni araçları, stratejileri ve trendleri kullanırız.

Kalite Web Sitesi Trafiği

Doğru anahtar kelimeler için daha yüksek arama sıralaması, web sitenizin aldığı trafik miktarı ve trafik kalitesi üzerinde büyük bir etkisi olabilir. Milyonlarca tüketiciye ihtiyaç duydukları ürünleri ve hizmetleri aramak için Google'ı günlük olarak kullanıyorlar. İşinizle ilgili aramalarda bulunulduğunda, amacımız aramanın şirketinizin web sitesini içermesidir.

Ölçülebilir Sonuçlar

Topladığımız verileri şeffaf bir şekilde sizlere sunarız. Aylık olarak, kampanyanızın başarısı ile ilgili ayrıntılı verileri sade ve net bir şekilde SEO raporlarını sunmaktayız. Bu raporda  artan arama motorundaki pozisyonunuz, aylık web site trafiğiniz, kaynaklarınız, özel hedefler ve daha pek çok veri bulunmaktadır.