Magento İstanbul

Magento İstanbul

Magento İstanbul

Webtorn, dijitale dair her işi yapmayan, sadece web ve mobil tasarım, magento ve seo konularında uzmanlaşmış bir şirketimiz  sizlere inanılmaz e-ticaret platformu Magento  deneyimleri yaşatıyoruz.
 
Yüksek bilgili Magento Danışmanlarımızın hepsi İstanbul Ofisinde birlikte çalışmaktadır. Peki, size başarılı bir Magento çevrimiçi mağazası sunmak için nasıl çalışıyoruz ?
 
Her şeyden önce, her zaman üzerinde düşünmekte olduğumuz ve uzman olduğumuz magento'yu sizlere tanıtıyoruz , daha sonra ise; 
 
Doğru Site Trafiği  - Bırakın size müşterileriniz ulaşsın , SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) dostu olmakta ve sosyal medya uzmanı ekibimiz, bülten ve reklamcılık kararlarını optimize
 etmek için sizinle birlikte çalışmaktadır.
 
Trafik Dönüşümü - Sistemimizi başarılı bir şekilde kurduktan sonra , artık müşterilerin istediklerini bulmak için kolay ve etkili bir şekilde satın alabilmelerini sağlamamız  gerekiyor. Burda magento'nun size sunduğu eşşiz özellikler devreye giriyor.
 
Çapraz Satış - İngilizcesi cross selling olan çapraz satış, müşterilerin satın aldıkları ürünün yanında o ürün ile ilgili farklı bir ürünü daha satmak anlamına gelir. Bunlar çoğu zaman tamamlayıcı ürünlerdir. Müşterilerizi ürün satın almaya teşvik eden magento bu alanda da yardımınıza koşuyor.
 
Müşteri tutma ve tekrar ziyaretler - Müşterileri sadakat puanları, 'bir arkadaşa yönlendirin' ve özel teklif özellikleri gibi tutmak için tasarlanmış etkinlikler sunuyoruz.