Magento B2C

Magento B2C

Magento B2C

Webtorn uzmanlığı Magento'nun gücüyle birleştiğinde size güçlü, çok kanallı ve uluslararası bir B2C e-Ticaret sitesi sunuyoruz.
"Daha fazla ve daha iyi satış yapın": Bu, herhangi bir e-Ticaret sitesinin ana hedefidir. Kişiselleştirilmiş ve kesintisiz bir müşteri deneyimi sunarak daha iyi ürün satabilirsiniz. Yeni topraklarda konuşlanmış en iyi satılık, ticari animasyon ve satın alma destek çözümlerini edinerek daha fazla satabilirsiniz.

 
 MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ B2C HİZMETİNİ SUNUYORUZ.
 
Müşteri Deneyimi Müşterilerinize teklifinizi anlamalarına ve satın alma sürecini kolaylaştırmak için kişiselleştirilmiş bir yapı sunuyoruz.
Çapraz satış yaklaşımları ile bağımsız olan satış farklarınıı bildiğimizden, satış kanalları arasında verileri daha iyi analiz edip müşterilerinizle  kesintisiz bir müşteri ilişkisi kurmanısını sağlıyoruz.
 
 
Uluslararası faaliyet ile Diğer ülkelerdeki iş gelişiminizi kolaylaştırıyoruz. Magento ile  işlemlerinizi kolaylaştıran, ancak yerel özelliklere (fiyatlandırma, dil, para birimi, vergi, yönetmelik ...) uyum sağlayan bir platform sunuyoruz.
 
Diğer  hizmetler hizmetlerinizin kalitesini artıran üçüncü taraf hizmetleri entegre ediyoruz (ödeme yöntemleri, teslim yöntemleri, mağaza rezervasyonları, sosyal ağlar...).
 
Bilgi sistemiyle entegrasyon e-ticaret platformunuzu bilgi sistemine bağlıyoruz ve sipariş işlemeyi, müşteri taleplerini kolaylaştırın, güncellemeleri sunmanızı sağlıyoruz.
 
Trafiğinize paralel olarak size özel yeterli ve etkili bir e-ticaret platformundan yararlanmanızı sağlıyoruz.
 
B2C  projesi sırasında Webtorn her zaman iş ve teknik performansa odaklanır. Durum ne olursa olsun, size destek verir.
 
Bir e-ticaret sitesi, diğer çözümlere, diğer satış kanallarına bağlandığında aslında etkili ve alakalıdır. Şirketinizin operasyonlarını kapsayan daha geniş bir araç ve hizmet grubunun bir parçasıdır. B2C Ticaret Platformu, bilgi sisteminin çok sayıdaki parçasından yalnızca biridir.
 
Magento, ERP , SAP, lojistik, e-posta gibi geniş bir araç yelpazesine sahip olan Webtorn, bilgi sistemlerinde geniş bir tecrübeye sahiptir.Sıcak  bir yaklaşım ve endüstriyel vizyon şirketinzin satışlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz .
 
E-ticaret çok hızlı bir şekilde değişir, öyle ki bir  faaliyetini yeni kullanımlara hızla adapte edebilmesi için esnek ve duyarlı olmaya devam etmesi çok önemlidir. Nitekim,ortam şartlarının değişmesi ile    Akıllı telefonların kullanımı yaygınlaşmıştır. Müşteriler istedikleri yerde, istedikleri yerden sormak, karşılaştırmak, karar vermek, satın almak ve vermek için görüş alışverişinde bulunabilirler. Kısacası, benzersiz ve kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimleri istiyorlar.
 
Bu zorlukları aşmak için, dijital ortamda en iyi unsurları entegre ederek oluşturuyoruz. Bir öğe etkisiz hale gelirse veya eskimişse, sistemi bir bütün olarak etkilemeksizin silinir veya değiştirilir. Bu açıdan, araçlar ayrı ayrı daha verimli ve güçlüdür.
 
Sürdürülebilir ve esnek B2C e-Ticaret platformlarını uyguluyoruz. Sorunsuz bir müşteri deneyimi sunar ve birden fazla kanalda satın almayı basitleştirirler. Ayrıca hedeflere ve konumlarına bağlı olarak çoklu tüketici davranışlarına ve kullanımlarına izin veren bir yapı kullanıyoruz.
 
Magento'nun mimarisi uluslararası ticaret için üretilmiştir, bu nedenle operasyonları basitleştiren (içerik yönetimi, sipariş işleme, müşteri hizmetleri, vb.) Küresel e-ticaret platformlarının nasıl uygulanacağını biliyoruz ve müşteri deneyimini kişiselleştiriyoruz.
 
Müşteri ihtiyaçlarına göre (masaüstü, cep telefonu, tablet, interaktif mağaza içi ) uyarlanan ara yüzler oluşturuyoruz.